Nasz zespół

Marzenna Ożga-Zgud

Założyciel kancelarii.

Marzenna Ożga-Zgud jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Prawa i Administracji.

W latach 1990-1992 odbyła aplikację sędziowską w Sądzie Okręgowym w Warszawie, zakończoną egzaminem sędziowskim.

Specjalizuje się w prawie: medycznym (13-letnie doświadczenie) i prawie ubezpieczeniowym (ponad 30-letnie doświadczenie).

Rzeczowa, skrupulatna i drobiazgowa na każdym etapie prowadzenia sprawy. Skutkuje to niezwykle trafnymi wnioskami i oszczędza czas i pieniądze.

Dziedziny prawa:

Marcin Jakub Baranowski

Marcin Jakub Baranowski jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Na listę adwokatów został wpisany w 2018 roku. Specjalizuje się w badaniu stanu prawnego nieruchomości oraz strukturyzowaniu transakcji nieruchomościowych w sposób zapewniający bezpieczeństwo kontraktowe klienta. Zajmuje się prowadzeniem postępowań administracyjnych i sporów sądowych. Jest osobą przewidującą zagrożenia wynikających z danej transakcji, dzięki czemu skutecznie jest w stanie zabezpieczać interesy klientów. W swojej dotychczasowej karierze świadczył doradztwo prawne na rzecz podmiotów z branży: nieruchomościowej, inwestycyjnej, budowlanej, transportowej oraz odzieżowej.

Dziedziny prawa:

Piotr Frydrych

Piotr Frydrych jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Na listę radców prawnych został wpisany w 2019 roku. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim na wydziale prawa i administracji. W codziennej pracy kieruje się przede wszystkim udzieleniem pomocy klientowi, znalezieniem najbardziej korzystnego dla niego rozwiązania. Jest niezwykle skrupulatny, drobiazgowy i dokładny. Jest skuteczny, ponieważ przewiduje konsekwencje swoich działań, jak również drugiej strony. Posiada doświadczenie między innymi w sprawach z szeroko pojętego prawa cywilnego, ubezpieczeniowego, bankowego, ochrony konkurencji i konsumentów.

Dziedziny prawa:

Paweł Kozłowski

Paweł Kozłowski jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie .Na listę adwokatów został wpisany w 2007 roku.

Studiował na Uniwersytet Łódzkim.

Jego specjalnością jest prawo autorskie oraz prawo gospodarcze, w szczególności związane z finansowaniem pozabankowym dla przedsiębiorców. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Biegle włada językiem angielskim, dodatkowo posługuje się językami: niemieckim, francuskim oraz hebrajskim.

Dziedziny prawa:

Daniel Szczubełek

Daniel Szczubełek jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Jest doświadczonym, zorganizowanym i wysoce wykwalifikowany prawnikiem procesowym. Skrupulatnie analizuje dokumenty, wyciąga logiczne wnioski – przygotowując właściwą strategię, dzięki czemu jest niezwykle skuteczny.

Reprezentuje interesy: instytucji finansowych, deweloperów, firm leasingowych, budowlanych, wspólnot mieszkaniowych, magazynów oraz hurtowni.

Studiował na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski kierunek: Prawo
Uniwersytet Warszawski kierunek: Podyplomowe studium prawa spółek
Wpis na listę radców prawnych 2014 rok

Dziedziny prawa:

Marcin Zięcina

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w warszawskich kancelariach. Absolwent prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Jako fachowiec w swojej dziedzinie, kieruje się najwyższymi standardami etyki zawodowej, zapewniając przy tym najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń.

Dziedziny prawa:

Beata Kopania

Beata Kopania jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Na listę radców prawnych została wpisana w 2016 roku.

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie bieżącego doradztwa oraz podejmowania strategicznych decyzji. W swojej dotychczasowej karierze świadczyła usługi doradcze w zakresie wyboru optymalnej formy prawnej prowadzonej działalności, uczestniczyła w licznych negocjacjach strategicznych umów, w tym umów z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Ponadto, świadczyła usługi doradcze i opracowała projekty umów w projektach inwestycyjnych dotyczących budowy zakładów produkcyjnych.

Dziedziny prawa:

Scroll to Top